Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml
93,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la estel.ro
- Vândut de estel.ro
- Comandă direct la magazin
- 5 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 15 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml
93,00 RON
DERMA TONIC este remediul perfect icircmpotriva mtreii ndash icircn special pentru adolescenii care sufer de scalp gras sau mtrea icircn timpul pubertii din cauza produciei crescute de sebum DERMA Tonic este un tonic revitalizant pentru scalp Acidul salicilic continut precum si octopyroxul actioneaza rapid si optim impotriva matretii si a scalpului grasIcircn timp ce mentolul revigorant stimuleaz i promoveaz circulaia sanguin sntoas la nivelul scalpului vitamina B i extractul de scoar de salcie protejeaz scalpul de iritatiiUleiul din samburi de struguri are proprieti antioxidante extraordinare datorit coninutului su ridicat de tocoferoli Datorit coninutului su de lecitin uleiul de sacircmburi de struguri este foarte bine absorbit hidrateaz i acioneaz ca o bdquopis de alunecarerdquo pentru ingredientele active de icircngrijire a pieliiDintre toate uleiurile vegetale uleiul de sacircmburi de struguri are cel mai mare coninut de acizi grai nesaturai acizi grai eseniali EFAMod de utilizareDup splarea prului sau dup utilizarea GLYNT Derma EFA Aplicai loiunea pe scalp i masai uor Nu cltiPulverizai pe scalp o dat pe zi de preferin seara lsai s acioneze peste noapte i splai prul ca de obicei dimineaa
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce mă asigură că Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml nu este contrafăcut?
Proveniența: Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener estel.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați Derma Care Glynt. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Prețul afișat, 93.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul estel.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului estel.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului estel.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Expedierea este gestionată de estel.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Conform feedului magazinului estel.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml se încheie pe site-ul estel.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml, acesta este estel.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de estel.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 93.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul estel.ro și acoperă defectele de fabricație ale Tonic anti matreata pentru scalp gras Derma Glynt, 100 ml: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.
Alte produse de la estel.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine