Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
oVVo

MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml

5,50 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la nailshop.ro
  • Vândut de nailshop.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 12 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 56 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml

5,50 RON
Cumpără
MASIL 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo - Sampon pentru volum cu probiotice Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo este un sampon cu 5 tipuri de probiotice creat pentru a oferi parului mai mult volum si vitalitate. Formula nu contine siliconi care se pot depune pe scalp si provoca caderea parului, fiind bazata pe tensioactivi derivati din ingrediente vegetale naturale, ce curata delicat si mentin sanatatea scalpului si a firului de par. Ofera volum, lejeritate si un aspect mai dens inca de la primele utilizari. Mod de utilizare Aplicati o cantitate mica de sampon pe parul si scalpul umed, masati si clatiti cu apa calduta. Repetati daca este necesar. Avertizari si restrictii Numai pentru uz extern. Utilizati conform instructiunilor. Evitati contactul cu ochii. A nu se lasa la indemana copiilor. Nu aplicati pe mucoase sau piele deteriorata. In caz de iritatie, opriti utilizarea imediat. A se pastra la o temperatura de maximum 25°C. Ingrediente Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Methylpropanediol, Parfum, Decyl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sophora Flavescens Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Morus Alba Bark Extract, Swertia Japonica Extract, Plantago Asiatica Extract, Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Lactobacillus Ferment, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Houttuynia Cordata Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Cynanchum Atratum Extract.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Evoluție 90 zile:
Max: 5,50 Min: 4,13

Ultimul an

4,13 4,82 5,50 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mă asigură că MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml nu este contrafăcut?
Proveniența: MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener nailshop.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați NailShop. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Prețul afișat, 5.50 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul nailshop.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului nailshop.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului nailshop.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Expedierea este gestionată de nailshop.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Conform feedului magazinului nailshop.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml se încheie pe site-ul nailshop.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml, acesta este nailshop.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de nailshop.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 5.50 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul nailshop.ro și acoperă defectele de fabricație ale MASIL 5 Sampon probiotic pt volum perfect - 8ml: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.

Alte produse de la nailshop.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies