Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
oVVo

Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex

21,00 RON

PRP: 21,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la idealbeauty.ro
  • Vândut de idealbeauty.ro
  • Comandă direct la magazin

Verifică mărimi disponibile

Mărime

  • 5 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 34 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex

21,00 RON
Cumpără
Manusi nitril albastru Mercator Nitrylex S / M sunt manusi clasice de nitril fara pudra,  care constituie o bariera pentru bacterii, fungi si virusuri.  Manusi nitril nepudrate Nitrylex, recomandate pentru persoanele alergice la latex - manusi ambidextre din nitril - AQL: 1,5 - nepudrate , reduc riscul la dermatita de contact - manusile din nitril reduc riscul de hipersensibilitate si reactii alergice - durabilitate mare, datorita imbunatatirii rezistentei la rupere, in comparatie cu manusile din latex sau PVC - se imbraca usor si nu aluneca - manseta cu bordura face imbracarea usoara - calitate superioara - culoare manusi: albastre In conformitate cu normele: EN 455-1-2-3, ISO 9001, ISO 13485 Declaratia de conformitate CE SET 100 BUC  Marimi: S,M,L,XL *Pozele produsului pot avea fundalul prelucrat cu AI.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

21,00 21,00 21,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mă asigură că Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex nu este contrafăcut?
Proveniența: Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener idealbeauty.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați Ideal Beauty. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Prețul afișat, 21.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul idealbeauty.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului idealbeauty.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului idealbeauty.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Expedierea este gestionată de idealbeauty.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Conform feedului magazinului idealbeauty.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex se încheie pe site-ul idealbeauty.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex, acesta este idealbeauty.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de idealbeauty.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 21.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul idealbeauty.ro și acoperă defectele de fabricație ale Manusi nitril BLEU Mercator Nitrylex: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.

Alte produse de la idealbeauty.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies