Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
oVVo

Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc

4,00 RON -40%

PRP: 6,66 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la nailsup.ro
  • Vândut de nailsup.ro
  • Comandă direct la magazin
Vezi oferta la nailsup.ro

Economisești 2,66 RON -40%

  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 55 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc

4,00 RON
Cumpără
<h2><strong>Pila Unghii Staleks PRO NFE-40 Semiluna 150/180 Grit 1 Buc</strong></h2><p><strong>Pila minerala profesionala Staleks PRO NFE-40</strong>, in forma de semiluna, este conceputa pentru pilirea si modelarea controlata a unghiilor tehnice. Cele doua suprafete de lucru, cu granulatii diferite, permit adaptarea pilei la mai multe etape ale procedurii.</p><p>Forma de <strong>semiluna</strong> combina o latura dreapta si una curbata, oferind acces practic atat pentru scurtare si contur, cat si pentru lucrul in zonele laterale.</p><h3><strong>Caracteristici principale</strong></h3><ul><li><strong>Brand:</strong> Staleks;</li><li><strong>Gama:</strong> PRO;</li><li><strong>Model:</strong> NFE-40;</li><li><strong>Tip:</strong> pila minerala profesionala;</li><li><strong>Forma:</strong> semiluna;</li><li><strong>Granulatie:</strong> 150/180 grit;</li><li><strong>Dimensiuni:</strong>
162 × 25 mm;</li><li><strong>Cantitate:</strong> 1 bucata;</li><li>doua suprafete de lucru cu abrazivitate diferita;</li><li>potrivita pentru pilirea si modelarea unghiilor tehnice;</li><li>permite o pilire precisa si controlata.</li></ul><h3><strong>Granulatia 150 grit</strong></h3><p>Partea de <strong>150 grit</strong> ofera o abrazivitate medie, potrivita pentru modelarea si ajustarea materialului tehnic si pentru definirea formei unghiei.</p><h3><strong>Granulatia 180 grit</strong></h3><p>Partea de <strong>180 grit</strong> este mai fina si poate fi utilizata pentru netezirea si finisarea controlata a suprafetei.</p><h3><strong>Forma semiluna pentru lucru precis</strong></h3><p>Partea dreapta este practica pentru scurtarea si conturarea unghiei, iar zona curbata faciliteaza lucrul in apropierea peretilor laterali si in zonele care necesita mai mult control.</p><p>Staleks are o experienta de peste <strong>20 de ani</strong> in productia de instrumente si accesorii profesionale si este prezent in peste <strong>25 de tari</strong>.</p>

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 4,00 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

4,00 4,00 4,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mă asigură că Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc nu este contrafăcut?
Proveniența: Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener nailsup.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați Staleks. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Prețul afișat, 4.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul nailsup.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului nailsup.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului nailsup.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Expedierea este gestionată de nailsup.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Conform feedului magazinului nailsup.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc se încheie pe site-ul nailsup.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc, acesta este nailsup.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de nailsup.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 4.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul nailsup.ro și acoperă defectele de fabricație ale Pilă Unghii Staleks PRO NFE-40 Semilună 150/180 Grit 1 Buc: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.

Alte produse de la nailsup.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies