Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title
25,00 RON
PRP: 25,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la beautifier.ro/
- Vândut de beautifier.ro/
- Comandă direct la magazin
- 12 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 37 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title
25,00 RON
Precizie si control pentru sectionare, tapare si realizarea coafurilor cu volum Pieptenele furculita Eurostil este un instrument profesional conceput pentru sectionarea precisa a parului, tapare si realizarea coafurilor care necesita volum si definire. Datorita designului sau cu 5 pini metalici si lungimii de 19,5 cm, acesta permite separarea rapida a suvitelor si ridicarea parului de la radacina, fiind un accesoriu indispensabil atat in salon, cat si pentru utilizarea acasa. Construit din plastic rezistent la temperaturi ridicate si substante chimice utilizate in coafura, pieptenele ofera o incarcare electrostatica redusa, facilitand manipularea parului in timpul stylingului. Cei 5 pini metalici permit o tapare precisa si un control excelent in realizarea cocurilor, coafurilor de ocazie sau a volumului la radacina. Forma ergonomica si greutatea redusa il fac confortabil de utilizat chiar si in timpul sesiunilor indelungate de lucru, fiind potrivit pentru hairstylisti, cursanti si pasionatii de coafura care isi doresc rezultate profesionale. Caracteristici Lungime: 19,5 cm. 5 pini metalici pentru sectionare si tapare. Corp din plastic rezistent. Rezistent la temperaturi ridicate. Rezistent la substantele chimice utilizate in coafura. Incarcare electrostatica redusa.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce mă asigură că Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title nu este contrafăcut?
Proveniența: Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener beautifier.ro/, aprovizionat de la distribuitori autorizați EUROSTIL. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Prețul afișat, 25.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul beautifier.ro/, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului beautifier.ro/, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului beautifier.ro/. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Expedierea este gestionată de beautifier.ro/, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Conform feedului magazinului beautifier.ro/, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title se încheie pe site-ul beautifier.ro/?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title, acesta este beautifier.ro/ — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de beautifier.ro/ se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 25.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul beautifier.ro/ și acoperă defectele de fabricație ale Pieptene furculiță pentru coafat 195 mm | Eurostil - Default Title: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.
Alte produse de la beautifier.ro/
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
-30%
Fără imagine
Fără imagine
-10%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-30%
Fără imagine