Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522
60,00 RON
PRP: 60,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la barber-store.ro
- Vândut de barber-store.ro
- Comandă direct la magazin
- 9 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 40 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522
60,00 RON
EUROSTIL(POVESTEA NOASTRA) Distributia noastra si totodata povestea brand-ului porneste in Spania si se extinde constant si rapid pe piata celor 5 continente cu un istoric marcant de 75 de ani de munca.Paleta noastra de branduri (Eurostil,Pollie,Tassel Cosmetics si Barber Line)acopera toate sectoarele din domeniul frumusetii fiind lideri de vanzari in Spania cat si in filiala noastra din Argentina. Descriere: Pieptanul Eurostil este unul din produsele pe care te poti baza cand vine vorba de precizie si atentie sporita la detalii.Fiind conceput pentru partile fine ale tunsorii ofera o manevrabilitate foarte buna in miscare ,creat special pentru imperfectiunile parului. Tara de provenienta:Spania
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Evoluție 90 zile:
Max: 60,00
Min: 31,50
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce mă asigură că Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522 nu este contrafăcut?
Proveniența: Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522 este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener barber-store.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați EUROSTIL. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Prețul afișat, 60.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul barber-store.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului barber-store.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului barber-store.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Expedierea este gestionată de barber-store.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522 după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522 pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Conform feedului magazinului barber-store.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522 se încheie pe site-ul barber-store.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522, acesta este barber-store.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de barber-store.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 60.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul barber-store.ro și acoperă defectele de fabricație ale Pieptene frizerie/coafor - EUROSTIL - Silkomb - 01522: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.
Alte produse de la barber-store.ro
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
-36%
Fără imagine
-35%
Fără imagine
-41%
Fără imagine
-32%
Fără imagine
-41%
Fără imagine
-58%
Fără imagine
-58%
Fără imagine
-41%
Fără imagine
-41%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-37%
Fără imagine
-41%
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine