Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
oVVo

Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title

148,00 RON

PRP: 148,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la beautifier.ro/
  • Vândut de beautifier.ro/
  • Comandă direct la magazin
  • 3 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 6 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title

148,00 RON
Cumpără
Descurcare delicata si protectie maxima pentru extensii – peria creata special pentru parul tau prelungit Ai extensii si vrei sa le mentii frumoase, fara smulgere sau deteriorare? Upgrade Extension 60 este peria profesionala gandita exact pentru tine. Cu un mix inteligent de peri din nylon si peri naturali din par de mistret, aceasta perie iti ofera o descurcare blanda, pastrand in acelasi timp integritatea sistemului de extensii – fie ca e vorba de tape-in, cheratina, clip-in sau alte metode. Designul ergonomic si flexibilitatea perilor o fac ideala atat pentru uz personal, cat si pentru saloanele profesionale. Materiale si caracteristici:Peri naturali din mistret – netezeste cuticula si ofera stralucirePeri din nylon – lungi, flexibili, previn ruperea si nodurileBaza pneumatica – atenueaza presiunea asupra scalpului si extensiilorDesign profesional, usor si confortabil

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

148,00 148,00 148,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mă asigură că Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title nu este contrafăcut?
Proveniența: Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener beautifier.ro/, aprovizionat de la distribuitori autorizați Upgrade. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Prețul afișat, 148.00 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul beautifier.ro/, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului beautifier.ro/, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului beautifier.ro/. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Expedierea este gestionată de beautifier.ro/, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Conform feedului magazinului beautifier.ro/, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title se încheie pe site-ul beautifier.ro/?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title, acesta este beautifier.ro/ — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de beautifier.ro/ se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 148.00 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul beautifier.ro/ și acoperă defectele de fabricație ale Perie pneumatică mică pentru extensii par | Upgrade Extension 60 - Default Title: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.

Alte produse de la beautifier.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies