Ojă Semipermanentă Venalisa 5623
22,90 RON
-23%
PRP: 29,90 RON
Preț minim 30 zile: 19,73 RON
- În stoc la nailsup.ro
- Vândut de nailsup.ro
- Comandă direct la magazin
Vezi oferta la nailsup.ro
Economisești 7,00 RON -23%
- 11 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Ojă Semipermanentă Venalisa 5623
22,90 RON
Oja semipermanenta Venalisa 5623 se remarca printr-o nuanta delicata de turcoaz deschis, imbogatita cu particule glitter fine si reflexii multicolore, ce ofera un efect luminos si proaspat manichiurii. Aspectul sau stralucitor, cu sclipiri subtile, este ideal pentru manichiuri moderne, de vara sau accente elegante cu efect special.Formula profesionala Venalisa asigura o aplicare uniforma si o distributie echilibrata a particulelor stralucitoare, fara incarcarea unghiei. Poate fi purtata ca strat complet sau aplicata peste alte nuante pentru un efect personalizat si creativ.Beneficii:Nuanta turcoaz cu glitter fin si reflexii multicoloreFinish lucios, cu efect de profunzimeParticule glitter uniform distribuiteAcoperire personalizabila in 1–2 straturiRezistenta de pana la 3–4 saptamaniNu se exfoliaza si isi pastreaza stralucireaUtilizare:Se aplica peste Base CoatSe polimerizeaza in lampa UV sau LEDSe sigileaza cu Top Coat pentru durabilitate maxima
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 19,73 RON (conform OG 58/2022)
Evoluție 90 zile:
Max: 22,90
Min: 19,73
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce mă asigură că Ojă Semipermanentă Venalisa 5623 nu este contrafăcut?
Proveniența: Ojă Semipermanentă Venalisa 5623 este listat pe oVVo exclusiv prin feedul oficial al magazinului partener nailsup.ro, aprovizionat de la distribuitori autorizați Venalisa. La recepție puteți confrunta codul de lot, sigiliul și eticheta în limba română cu standardele produselor originale. Orice neconcordanță poate fi semnalată magazinului, cu drept de retur în termenul legal.
Care este costul total pentru Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Prețul afișat, 22.90 RON, include TVA și este cel practicat în prezent de magazinul nailsup.ro, sincronizat automat cu feedul acestuia. La valoarea comenzii se adaugă taxa de livrare, calculată la checkout — majoritatea magazinelor partenere oferă transport gratuit peste un anumit prag, menționat pe site-ul lor.
Cum achit comanda ce conține Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Plata se efectuează pe site-ul magazinului nailsup.ro, prin mijloacele puse la dispoziție de acesta: card bancar procesat securizat, numerar la livrare sau, la unele magazine, plata în rate. Precizăm că oVVo nu procesează plăți și nu stochează date bancare — întreaga tranzacție are loc la magazinul partener.
În ce condiții se acceptă returul pentru Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Beneficiați de dreptul legal de retragere în 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), exercitat conform procedurii magazinului nailsup.ro. Vă atragem atenția asupra excepției aplicabile cosmeticelor: articolele sigilate care au fost desigilate după livrare nu mai pot fi returnate, din considerente de igienă și protecție a sănătății. Păstrați produsul sigilat dacă intenționați returul.
Când voi primi coletul cu Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Expedierea este gestionată de nailsup.ro, în mod obișnuit prin curierat rapid, cu livrare în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Flacoanele și instrumentele de manichiură se ambalează protejat împotriva șocurilor. Termenul ferm și costul transportului sunt afișate la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului.
Cum depozitez corect Ojă Semipermanentă Venalisa 5623 după deschidere?
Pentru a păstra proprietățile Ojă Semipermanentă Venalisa 5623 pe întreaga durată indicată de simbolul PAO de pe ambalaj, închideți etanș recipientul după fiecare utilizare și depozitați-l la temperatura camerei, ferit de radiația solară directă — gelurile UV expuse la lumină se pot polimeriza în recipient. Evitați și apropierea de surse de căldură; baia, cu umiditatea ei ridicată, nu este locul ideal.
Care este disponibilitatea actuală pentru Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Conform feedului magazinului nailsup.ro, statusul actual este: în stoc. Informația se reîmprospătează automat, însă la consumabilele de manichiură cu rulaj mare disponibilitatea se poate modifica în decursul aceleiași zile. Vă recomandăm finalizarea comenzii cât timp articolul figurează în stoc.
De ce achiziția Ojă Semipermanentă Venalisa 5623 se încheie pe site-ul nailsup.ro?
Modelul oVVo este cel al unui catalog comparativ: agregăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă economisi timpul de căutare, însă vânzătorul rămâne magazinul care deține stocul. Pentru Ojă Semipermanentă Venalisa 5623, acesta este nailsup.ro — el încasează plata, expediază coletul și răspunde de garanție. În caz de diferențe între datele afișate la noi și cele din magazin, prevalează informația magazinului.
Există perspective de reducere la Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Nu putem anticipa politica de prețuri a magazinelor partenere, însă orice reducere aplicată de nailsup.ro se reflectă automat pe oVVo, prețul curent fiind 22.90 RON. În segmentul cosmetic, campaniile promoționale sunt frecvente — lansări de colecții, aniversări de brand, Black Friday. O vizită periodică pe pagina produsului vă ține la curent.
Ce acoperă garanția pentru Ojă Semipermanentă Venalisa 5623?
Garanția legală de conformitate (Legea 449/2003, actualizată prin OUG 140/2021) este asigurată de magazinul nailsup.ro și acoperă defectele de fabricație ale Ojă Semipermanentă Venalisa 5623: mecanisme de pompare nefuncționale, produse neconforme cu descrierea, instrumente defecte. Soluțiile legale sunt înlocuirea produsului sau restituirea contravalorii; factura primită la livrare servește drept dovadă.
Alte produse de la nailsup.ro
-18%
Popular
Fără imagine
-7%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-68%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-84%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-28%
Popular
Fără imagine
-77%
Popular
Fără imagine
-77%
Popular
Fără imagine
-79%
Popular
Fără imagine
Produse similare
-25%
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
-25%
Popular
Fără imagine
-25%
Popular
Fără imagine
-25%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-25%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine